EUROPAN előszigetelt légtechnikai panel beltéri és kültéri, 20 mm vastag antimikrobiális kivitelekben, mintás külső és sima belső felülettel, 200 mikron vastag külső és 80 mikron vastag belső alumínium kasírozással, 49kg/m³ szigetelő habsűrűséggel.
C20XKA200/4X
ANTIMIKROBIÁLIS BEVONATÚ PANEL, 20mm KÜLTÉRI, 4×1,2m, alu sima/mint 80/200 mikron vastagság
| Panel alkalmazhatóság | Kültéri |
|---|---|
| Borítás anyaga | Alumínium |
| Borítás felülete - belső | Sima |
| Borítás felülete - külső | Golyómintás |
| Borítás színe | Ezüst |
| Borítás típusa | Antimikrobiális |
| Borítás vastagsága - belső | 80 µ (mikron) |
| Borítás vastagsága - külső | 200 µ (mikron) |
| Panel habsűrűség | 49 kg/m³ |
| Panel hosszúsága | 4m |
| Panel szélessége | 1,2m |
| Panel vastagsága | 20mm |






