EUROPAN előszigetelt légtechnikai panel kültéri, 30 mm vastag kivitelekben, mintás külső és mintás (felirat nélküli) ezüst felülettel, 200 mikron vastag külső és 80 mikron vastag belső alumínium kasírozással, 49kg/m³ szigetelő habsűrűséggel.
C30XKG200/4X
Panel 30mm vastag, 4×1,2m Al.mintás/mint, 80/200 mikron, habsűrűség: 49kg/m3
| Panel alkalmazhatóság | Kültéri |
|---|---|
| Borítás anyaga | Alumínium |
| Borítás felülete - belső | Golyómintás |
| Borítás felülete - külső | Golyómintás |
| Borítás színe | Ezüst |
| Borítás típusa | Classic |
| Borítás vastagsága - belső | 80 µ (mikron) |
| Borítás vastagsága - külső | 200 µ (mikron) |
| Panel habsűrűség | 49 kg/m³ |
| Panel hosszúsága | 4m |
| Panel szélessége | 1,2m |
| Panel vastagsága | 30mm |






