EUROPAN előszigetelt légtechnikai panel beltéri, 30 mm vastag antimikrobiális kivitelekben, mintás külső és sima belső felülettel, 80 mikron vastag külső és 80 mikron vastag belső alumínium kasírozással, 49kg/m³ szigetelő habsűrűséggel.
C30XKA080/4X
Antimikrobiális bevonatú panel, BELTÉRI, 4×1,2m alu sima/mint,30mm 80/80mikron
| Panel alkalmazhatóság | Beltéri |
|---|---|
| Borítás anyaga | Alumínium |
| Borítás felülete - belső | Sima |
| Borítás felülete - külső | Golyómintás |
| Borítás színe | Ezüst |
| Borítás típusa | Antimikrobiális |
| Borítás vastagsága - belső | 80 µ (mikron) |
| Borítás vastagsága - külső | 80 µ (mikron) |
| Panel habsűrűség | 49 kg/m³ |
| Panel hosszúsága | 4m |
| Panel szélessége | 1,2m |
| Panel vastagsága | 30mm |






