EUROPAN előszigetelt légtechnikai panel beltéri, 20 mm vastag kivitelekben, mintás külső és mintás (felirat nélküli) ezüst felülettel, 60 mikron vastag külső és 60 mikron vastag belső alumínium kasírozással, 40kg/m³ szigetelő habsűrűséggel.
C20XKG060/4X
Panel 20mm vastag, 4×1,2m Al.mintás/mint, 60/60 mikron, habsűrűség: 40kg/m3
| Panel alkalmazhatóság | Beltéri |
|---|---|
| Borítás anyaga | Alumínium |
| Borítás felülete - belső | Golyómintás |
| Borítás felülete - külső | Golyómintás |
| Borítás színe | Ezüst |
| Borítás típusa | Classic |
| Borítás vastagsága - belső | 60 µ (mikron) |
| Borítás vastagsága - külső | 60 µ (mikron) |
| Panel habsűrűség | 40 kg/m³ |
| Panel hosszúsága | 4m |
| Panel szélessége | 1,2m |
| Panel vastagsága | 20mm |






