EUROPAN előszigetelt légtechnikai panel kültéri, 20 mm vastag anti-korrozív kivitelekben, mintás külső és sima belső felülettel, 200 mikron vastag külső és 80 mikron vastag belső alumínium kasírozással, 49kg/m³ szigetelő habsűrűséggel.
C20XKP200/4X
Anti-korrozív Panel 20mm vastag, 4×1,2m Al.mintás/mint, 80/200 mikron, habsűrűség: 49kg/m3
| Panel alkalmazhatóság | Kültéri |
|---|---|
| Borítás anyaga | Alumínium |
| Borítás felülete - belső | Golyómintás |
| Borítás felülete - külső | Golyómintás |
| Borítás színe | Ezüst |
| Borítás típusa | Anti-korrozív |
| Borítás vastagsága - belső | 80 µ (mikron) |
| Borítás vastagsága - külső | 200 µ (mikron) |
| Panel habsűrűség | 49 kg/m³ |
| Panel hosszúsága | 4m |
| Panel szélessége | 1,2m |
| Panel vastagsága | 20mm |





